Działalność

Gonar jest nowoczesnym, stale rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym w branży górniczej. Od prawie 50 lat wiodącym krajowym oraz plasującym się w czołówce światowej producentem narzędzi dla szeroko pojętego sektora przemysłu wydobywczego.
O NAS
Działalność

50 lat doświadczenia w produkcji narzędzi

Wieloletnie doświadczenie, ścisła współpraca z ośrodkami naukowymi, badawczo-rozwojowymi oraz własny dział konstrukcyjno-technologiczny zapewniają bardzo wysoką jakość oferowanych produktów pozwalając jednocześnie na spełnienie i dostosowanie się do oczekiwań indywidualnych klientów. Spółka cały czas się modernizuje, unowocześnia park maszynowy pozwalający na zaprojektowanie i wprowadzenie na rynek nowych produktów.

Przewaga konkurencyjna spółki opiera się na kilku kluczowych elementach stanowiących wypadkową wieloletniego doświadczenia, inwestycji w innowacje, monitorowania wydajności produkowanych wyrobów i dbałości o zadowolenie klienta wraz z obsługą posprzedażową.

Dział produkcji firmy Gonar funkcjonuje w ramach ścisłej współpracy z doskonale wyposażonym laboratorium wspieranym przez Dział Badań i Rozwoju i sekcją produkcji własnych węglików spiekanych. Do produkcji narzędzi pod marka Gonar wykorzystywany jest materiał surowy najwyższej jakości pochodzący od renomowanych i sprawdzonych dostawców.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie Gonar jest w stanie sprostać wymaganiom swoich odbiorców produkując narzędzia niestandardowe, na indywidualne zamówienie, a następnie z sukcesem wprowadzić je na rynek.  
Wyroby firmy Gonar charakteryzuje wysoka jakość i trwałość co sprawia, ze wyroby te cieszą się uznaniem odbiorców na całym świecie.  

We know the drill.

Niemal 50-letnie doświadczenie głównie w produkcji narzędzi górniczych dla kopalń węgla kamiennego, kopalni rud metali nieżelaznych i kamieniołomów stawia firmę Gonar na wysokiej pozycji między firmami o podobnym profilu działalności.